Usługi

Administracja wspólnot mieszkaniowych

Każda Wspólnota Mieszkaniowa, która zechce nawiązać z K. O. N. PROFES S.C. współpracę, może liczyć na w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę oraz pomoc. Głównym rdzeniem naszych usług jest administracja wspólnot mieszkaniowych w Warszawie oraz okolicach, a zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie i znajomość potrzeb naszych Klientów powodują, że jesteśmy partnerami godnymi zaufania. W związku z tym, że zapewniamy całodobową opiekę techniczną nieruchomości, jak też dzięki wprowadzonym przez nas odpowiednim procedurom ciągłego kontaktu z obsługą techniczną, czas naszej reakcji związany z przyjazdem pracowników oraz służb technicznych w przypadku awarii jest bardzo krótki. Stosowane przez nas rozwiązania logistyczne oraz odpowiedni podział obowiązków, pozwalają nam też na bardzo częste wizyty naszych administratorów na terenie obsługiwanych przez nas Nieruchomości.

Wyjątkowe korzyści

Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi przez K. O. N. PROFES S.C. wiąże się z wyjątkowymi korzyściami dla naszych Klientów:

  • częste wizyty administratora na terenie Nieruchomości,
  • możliwość kontaktu z naszą obsługą techniczną przez 24 godziny na dobę.

To tylko niektóre z możliwości, jakie Państwu dajemy – dzięki temu istnieje możliwość szybkiego rozwiązania każdego problemu.

Bezpieczeństwo i komfort

Zatrudnieni przez nas specjaliści zadbają o prawidłowe funkcjonowanie Nieruchomości oraz zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfortu korzystania z Nieruchomości jej Mieszkańcom. Każdy ze specjalistów posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, które pomagają w kontakcie z Klientem i dają możliwość profesjonalnego świadczenia usług administrowania wspólnotami mieszkaniowymi.

Jeśli chcieliby Państwo zasięgnąć informacji na temat naszych usług administrowania wspólnotami mieszkaniowymi z pierwszej ręki, chętnie skontaktujemy osoby zainteresowane ze Wspólnotami, które obsługujemy.

Profesjonalizm

Nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz chęć do pracy sprawiły, że z roku na rok systematycznie liczba współpracujących z nami Wspólnot nieustannie rośnie.

  • Wprowadzamy nowe rozwiązania.
  • Uczciwie i solidnie współpracujemy z Zarządem Wspólnoty.
  • Jesteśmy pełni zaangażowania oraz poważnie podchodzimy do każdego problemu.

Powyższe wartości spowodowały, że nasi Klienci wysoko cenią sobie jakość naszej pracy czego dowodem są obowiązujące do tej pory umowy o zarządzanie i administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi, które podpisane były wiele lat temu.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania -zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najlepiej dopasowany zakres i sposób administrowania nieruchomością. Zapraszamy do współpracy – administracja wspólnot mieszkaniowych w K. O. N. PROFES S.C. to gwarancja najlepszych warunków i satysfakcji!

Zapraszamy do współpracy!.