Usługi

Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa

Poszukujesz w pełni profesjonalnej i kompleksowej obsługi dla swojej wspólnoty mieszkaniowej?

Jesteśmy K. O. N. PROFES S.C. i oddajemy się do Twojej dyspozycji!
Głównym rdzeniem naszych usług jest administracja wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy i w okolicach.

Z naszej strony otrzymasz do dyspozycji sprawdzone procesy i doświadczoną kadrę. Wieloletnie doświadczenie i znajomość potrzeb naszych Klientów powodują, że jesteśmy partnerami godnymi zaufania. Jesteśmy elastyczni w podejściu do klienta – zawsze staramy się dostosować swoją obsługę do indywidualnych życzeń.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty administrowania wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie:

 • otrzymujesz całodobową opiekę techniczną nieruchomości,
 • gwarantujemy Ci szybki czas reakcji w przypadku awarii: odpowiedni pracownicy i służby techniczne pojawią się bezzwłocznie na miejscu;
 • standardem będą bardzo częste wizyty administratorów na terenie Twoich nieruchomości;
 • Twoją wspólnotą mieszkaniową będzie obsługiwać pełen zespół specjalistów: administratorzy, księgowi, prawnicy oraz personel działu techniczno-konserwacyjnego;
 • posiadamy ubezpieczenie OC Zarządcy Nieruchomości na sumę ponad 1.200.000zł;
 • w razie potrzeby – świadczymy usługi ponadstandardowe! Przykładowo, lokalne biuro administracyjno-księgowe na terenie wspólnoty.

To oczywiście tylko niektóre z możliwości, jakie otrzymasz. Według nas istnieje możliwość szybkiego rozwiązania każdego problemu w Państwa wspólnocie mieszkaniowej.

Zachęcamy do kontaktu, by omówić Twoje potrzeby:

Bezpieczeństwo i komfort

Zdajemy sobie sprawę, że na płynne funkcjonowanie każdej wspólnoty mieszkaniowej wpływa poczucie bezpieczeństwa i komfortu jej Mieszkańców.

Dlatego nasi specjaliści:

 • zadbają o prawidłowe funkcjonowanie Nieruchomości;
 • będą kontaktować się z Klientem w imieniu wspólnoty mieszkaniowej;
 • zadbają o wszystkie istotne sprawy zarządcze, ale i o całokształt tych z pozoru mniej istotnych detali administracyjnych.

Kilka słów o naszej kadrze.

Każdy ze specjalistów posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.

Nie spoczywamy jednak na laurach i stale doskonalimy się, by spełnić wszystkie oczekiwania dynamicznie zmieniającego się rynku nieruchomości. W tym celu:

 • dbamy o zachowanie najwyższych standardów zawodowych;
 • regularnie udoskonalamy stosowane procesy i rozwiązania;
 • podnosimy kwalifikacje naszej kadry do Twoich potrzeb.

Wszystko po to, by móc zaoferować Ci możliwość profesjonalnego świadczenia usług administrowania wspólnotami mieszkaniowymi.

Chciałbyś usłyszeć więcej na temat naszej usługi administrowania od innych Klientów?

Chętnie skontaktujemy Cię ze Wspólnotami, które obsługujemy!

Profesjonalizm i elastyczność

Nasze zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz chęć do pracy sprawiły, że z roku na rok systematycznie liczba współpracujących z nami Wspólnot nieustannie rośnie.

Ze swojej strony gwarantujemy Ci:

 • Indywidualne i poważne podejście do Twoich potrzeb;
 • Wprowadzanie nowych rozwiązań, by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.
 • Uczciwą, solidną i w pełni transparentną współpracę z Zarządem Wspólnoty.
 • Pełnię zaangażowania i profesjonalne podejście do każdego problemu.

To powyższe korzyści są głównymi powodami, dla których nasi Klienci wysoko cenią sobie jakość naszej pracy. Najlepszym tego dowodem są obowiązujące do tej pory umowy o zarządzanie i administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi, z których sporo było podpisanych wiele lat temu. Przypominamy, że w razie chęci skontaktujemy Cię z obsługiwanymi przez nas Wspólnotami Mieszkaniowymi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stawianiu na pierwszym miejscu interesy wspólnoty i zarządu wspólnoty oraz problemy mieszkańców z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że każda wspólnota mieszkaniowa zyska na naszej współpracy.

Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa – zakres usług

Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów, którzy znakomicie znają się na zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie. Oferujemy usługi najwyższej jakości, z których bez wątpienia będziesz zadowolony. Całość usług odbędzie się w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Niezależnie czy jesteś deweloperem, osobą prywatną lub właścicielem spółdzielni mieszkaniowej, będziemy w stanie zaoferować ci kompleksowe usługi. Jeżeli chodzi o administrowanie nieruchomościami Warszawa nie jest ku temu łatwym miastem, lecz my przychodzimy ci z pomocą. Oferujemy wsparcie i pełną obsługę w zakresie:

 • zarządzania nieruchomościami komercyjnymi;
 • administrowania nieruchomościami prywatnymi;
 • no i oczywiście zarząd wspólnoty mieszkaniowej.

Nasza firma pomoże ci założyć oraz prowadzić spółdzielnię mieszkaniową, dzięki czemu nie będziesz musiał sam mierzyć się ze wszystkimi formalnościami. Zarządca nieruchomości Warszawa zobowiąże się również do częstych wizyt, dzięki czemu koordynacja następnych działań będzie dla obu stron o wiele łatwiejsza.

Profesjonalne administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi Warszawa

Oferujemy kompleksową pomoc w administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi. Pomożemy w ustaleniu stanu prawnego nieruchomości wchodzących w skład wspólnoty mieszkaniowej, będziemy pełnili nadzór nad rozliczeniami oraz umowami na dostawę wszelkich mediów oraz wywozu nieczystości, a także sporządzimy wykaz nieruchomości oraz ich właścicieli. Oferujemy również organizację zebrań członków wspólnoty mieszkaniowej, a także będziemy do dyspozycji mieszkańców, by jak najszybciej rozwiązywać bieżące problemy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do naszych zadań możesz być pewny, że będziesz usatysfakcjonowany z nawiązanej z nami współpracy.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najlepiej dopasowany zakres i sposób jeśli chodzi o administrowanie nieruchomościami Warszawa. Oczywiście pomagamy nie tylko wspólnotom mieszkaniowym, ale również jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi.

Zapraszamy do współpracy – administracja wspólnot mieszkaniowych w K. O. N. PROFES S.C. to gwarancja najlepszych warunków i satysfakcji! Nie będzie przesadą stwierdzenie, że K.O.N. Profes to lider rynku nieruchomości w Warszawie!